در این بخش می‌خواهیم شما را با یکی ازاین شرکت‌های اجاره خودرو در ایران آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

خدمات ویژه اجاره خودرو

شرکت اجاره خودرو رنتک با داشتن خدماتی همچون: اجاره خودرو بدون چک و بدون نیاز به پرداخت بیعانه جهت رزرو، تحویل و عودت ۲۴ ساعته در تمامی شهرهای ایران، امداد و پشتیبانی رایگان در ۷ روز هفته، اجاره ماشین با قرارداد رسمی و بیمه بین‌المللی CWD، بدون نیاز به سند و ضمانت، شعبه‌های دائمی با خدمات ۲۴ ساعته جهت تحویل حضوری خودرو به مشتری، بازگرداندن کل ودیعه در هنگام عودت ماشین، خودروهای کم کارکرد، مدل سال و با ضمانت مرجوعی از جمله شرکت‌های اجاره خودرو در ایران و دیگر شهرهای بزرگ است. قابل توجه متقاضیان، تمامی راننده‌ها در این مجموعه کاملا با وظایف خود آشنا بوده و از فیلترهای گزینشی سختی عبور کرده‌اند تا در این سیستم یکپارچه توفیق خدمتگزاری به مشتریان را داشته باشند. از این رو به جرات می‌توان گفت افرادی کارشناس در زمینه ایران‌شناسی، مسلط به زبان‌های خارجی، مسیریابی حرفه‌ای با توجه به ترافیک‌های درون شهری و توانایی یافتن کوتاه‌ترین مسیر تا مقصد مورد نظر، با ما همکاری دارند.

چگونه خودرو مورد نظرمان را رزرو کنیم؟

طبق قوانین اجاره خودرو رنتک ، مشتریان به دو روش می توانند خودروهای مورد نظر خود را اجاره یا رزرو کنند، یا با مراجعه حضوری، تماس تلفنی و همچنین با پرکردن فرم اینترنتی روی سایت که پس از بررسی مسئولان تماس گرفته می‌شود. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی برای اجاره ماشین ایرانی و خارجی ندارید، تنها کافیست بالای ۲۰ سال و دارای گواهی نامه باشید. شرکت رنتک برای ارائه خدمات بی‌عیب و نقص در تلاش برای جلب رضایت مشتری است، از این رو ابتدا راننده‌ها را با توجه به عملکردشان رتبه بندی کرده و پس از بررسی کیفیت نگهداری خودرو توسط مشتری به آن‌ها برای اجاره‌های بعدی شرایط ویژه و امتیازهای مثبتی نسبت به دیگر متقاضیان تعلق می گیرد.

مدارک لازم برای اجاره خودرو

گواهینامه رانندگی با حداقل ۶ ماه مدت اعتبار مدرک معتبر جهت اشتغال به‌کار به‌همراه داشتن کارت‌ملی یا شناسنامه متقاضی سفته یا چک به ارزش قیمت خودرو مدرک معتبر برای احراز محل ست متقاضیان حقوقی مانند شرکت‌های خصوصی و ارگان‌های دولتی، همچنین موسسات گردشگری و توریستی می‌توانند برای تامین خدمت حمل و نقل خود طبق توافق و قرارداد بین طرفین عمل کنند.

استقبال مردم از خودروهای اجاره ای پس از افزایش قیمت خودرو

اجاره خودرو و یا اجاره ماشین لوکس چیز عجیب و غریب یا تازه ای نیست. تا پیش از این نیز هر رومه ای را باز می کردی در بخش اجاره آن، اجاره انواع خودروی خارجی به چشم می خورد ماشین عروس و. که هر کس به دلیلی به اجاره آن اقدام می کرد. برخی مسافرانی بودند که در مدت اقامتشان در ایران یا تهران خودرو اجاره می کردند. برخی برای اجاره با هدف تزئین برای ماشین عروس یا مراسمهای خاص و. خلاصه هرکس به دلیلی. کمتر دیده یا شنیده بودیم که مردم عادی نیز به سراغ اجاره خودرو آنهم خودروهایی همچون پراید ، سمند و. بروند.

اجاره خودرو با صرفه تر از خرید

وقتی با یکی از متصدیان اجاره خودرو ارزان در در این خصوص صحبت می کنیم می گوید: الان برای مردم اجاره خودرو بسیار با صرفه تر از خرید آن است. از وقتی ماشین گران شده استقبال مردم از ماشینهای  اجاره ای بیشتر هم شده است.

مراجعه به لیست بلند بالای اجاره خودرو در بخش نیازمندیها که حکایت از اجاره خودروهایی همچون سمند، اجاره خودرو پراید، اجاره خودرو 206  و. در کنار خودروهای خارجی می دهند، تأیید کننده همین مدعاست.

بالا بودن اجاره خودروهایی همچون کرایسلر 2008 روزانه 850 هزار تومان یا کادیلاک 2008 روزانه یک میلیون تومان و. و در کنار آن اخذ چکی معادل قیمت ماشین و نیز سند ملک و دیگر سخت گیریها، طبیعی است و همه انتظار دارند که اجاره آنها بالا باشد و شرایطشان سخت، ولی جالب شدن ماجرا وقتی است که اجاره یک پراید با روزانه 40 تا 60 هزار تومان با لحاظ شرایط اخذ هزینه تصادف و خلافی و دادن چک و گاه دادن ضمانت یا همان سند و.، آنچنان با صرفه می شود که مردم به  جای خرید خودرو ترجیح می دهند به سراغ اجاره آن بروند.

وقتی منطق حکم می کند ماشینم را بفروشم

این بار با یکی از اجاره کنندگان خودرو گفت وگو می کنم. نامش مسعود است. زن و سه فرزند دارد. کارمند است و سال گذشته در اوج گرانی خودرو، پرشیای خود را به قیمت 21.5 میلیون فروخته است. می گوید: ماشینم را به طور قسطی 16.5 میلیون تومان خریده بودم. تازه 5 سال هم از آن استفاده کردم. وقتی دیدم ماشینی را که بعد از 5 سال کار باید افت کرده باشد، مشتری 21.5 میلیونی پای آن نشسته، منطق حکم می کرد بفروشم.

وی ادامه می دهد: من عیالوارم. بدون ماشین هم نمی شد به مسافرت رفت و. . پرس و جو کردم. بعد از گرفتن م و تماس با چند شرکت، شرکتی را پیدا کردم که تا الان هم 8 باری از آن ماشین اجاره کرده ام.

می پرسم شرایط اخذ خودرو به چه شکل است، پاسخ می دهد: اول باید به سایت شرکت بروی، مدارکت را بفرستی اگر مورد تأیید بود می توانی ماشین دلخواهت را اجاره کنی. البته قبلش باید رزرو کنی.

سوال می کنم یعنی اینقدر متقاضی دارند که باید حتما رزرو کرد، پاسخ می دهد: خیلی ها این روزها مثل من فکر می کنند. وقتی استهلاک به عهده تو نیست و هربار می توانی یک ماشین را انتخاب کنی ، پس قطعا نیاز به رزرو است. خیلی وقتها شده که منتظر شوم تا نوبتم شوم.

او می گوید: هرچه قیمت ماشین گرانتر است، راحت تر می توانی آن را اجاره کنی و انتظار کمتری می کشی.

وی ادامه می دهد: داشتم در مورد شرایط اجاره می گفتم. برای اجاره هم اول پول هزینه اجاره را می پردازی و یک چک بابت برگشت ماشین و یک چک هم بابت جریمه.

می پرسم اگر ماشین خسارت دید چه می شود، می گوید: اول که ماشین را می خواهند تحویل دهند نماینده شرکت آن را صحیح و سالم تحویل می دهد. وقتی تصادفی هم اتفاق بیفتد نماینده شرکت مجددا ماشین را بررسی می کند. اگر مقصر نباشی که از بیمه بدنه و. خودرو استفاده می کنی اگر هم مقصر باشی که باید هزینه خسارت بپردازی.

سوال می کنم مدت اجاره از چند تا چند روز است، می گوید: حداقل یک روز است . ولی دسته بندی اجاره ها که نرخ آنها فرق می کند، از 1 تا 2 روز، 3 تا 6 روز، 7 تا 13 روز، 14 تا 20 روز، 21 تا 29 روز و بیشتر از 29 روز. بیشتر از 29 روز دیگر جزء اجاره بلندمدت حساب می شود. قانونش اینطوری است که هر چه مدت اجاره بیشتر می شود، تخفیف بیشتری می دهند.

می گوید: اگر لوازم جانبی مثل صندلی نوزاد، صندلی کودک، باربند، تلفن همراه، زنجیر چرخ و رهیاب و. هم بخواهی ، آنها هم اجاره جدا دارند.

می پرسم از قیمت ماشینهایی که تاکنون اجاره کرده ای بگو، می گوید: به عنوان مثال هزینه یک تا دو روز تیبا روزانه 100 هزار تومان ، اگر آن را نزدیک یک تا دو هفته اجاره  کنی قیمت آن روزانه 85 هزار تومان می شود. اگر همان ماشین را نزدیک 29 روز اجاره کنی روزانه 58 هزار تومان می شود. بنابراین بسته به مدت روزهای اجاره قیمت فرق می کند. من انواع مختلف ماشین از پراید ، ورنا، تیبا ، کمری و. اجاره کرده ام. با تست کردن انواع ماشین در ماشینهای مختلف فهمیدم فرمان هیدرولیک یعنی چه.

از او سوال می کنم، یعنی واقعا گرانی خودرو باعث شد که اجاره آن برای شما باصرفه تر از خرید آن باشد؟ می گوید: حساب کنید من با گرانی خودرو ، عملا با 5 سال کارکرد خودرو، اصل و سود ماشینم را هم پس گرفتم . شما بودید آن را نمی فروختید. خیلی ها مثل من فکر و عمل کردند و الان با مابه التفاوت قیمت ماشینشان کسب و کار راه انداخته اند. اگر هم به ماشین احتیاج داشته باشند، مثل من اجاره می کنند.

این مشتری خودروهای اجاره‌ای ادامه می‌دهد: به جز این در سایتهای مختلف خوانده بودم که در خارج چقدر اجاره خودرو رواج دارد و چقدر مقرون به صرفه است، مجموع اینها باعث شد تا الان ماشین اجاره کنم. راضی هم هستم.

می پرسم: یعنی به سختی های اجاره می ارزد آنهم با رزرو  و تحویل مدارک و.؟

می گوید: با سودی که از گرانی خودرو بردم، هر سختی می ارزد. در ضمن سختی نیست. وقتی شرکت شما را می شناسد دیگر خیلی مشکل خاصی نیست. ماشین را از یکی دیگر تحویل می گیرند، سریع آن را به کارواشی که در همان ساختمان است می برند. روغنش را تعویض می کنند و.، با خیال راحتی سوئیچ آن را به شما می دهند. .

اجاره خودرو چیست و چرا خودرو اجاره می کنند؟

اجاره خودرو تشریفاتی

اجاره خودرو بدون راننده

اجاره ,خودرو ,ماشین ,هم ,، ,گوید ,اجاره خودرو ,می گوید ,آن را ,می دهد ,ماشین را ,اجاره خودروهایی همچون ,شرکت‌های اجاره خودرو

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کمپ ترک اعتیاد ئاسو مهاباد سپتیک تانک | تصفیه فاضلاب ، قیمت سپتیک تانک تعمیر آیفون تصویری در تهران بیانیه گام دوم انقلاب نگاهی دیگر به زندگی آبگینه باغ تالار سعادت,باغ تالار باران,باغ تالار تاج,باغ تالار پرنیان پمفلت های معتادان گمنام فروش بانک شماره موبایل ساکنین و شاغلین در کرج نورالأصفیاء